Mullijook

Retseptisahtel valis sobivaid jooke peolauale.

Kui toitude valimine on lihtne, sest aasta-aastalt kaunistavad me jõululauda verivorstid, sült, ahjus küpsenud kartulid ja köögiviljad, siis jookidega on natuke keerulisem. Kui porter, glögi ja koola on juba tüdimust tekitanud ja otsid pidulauale vaheldust, siis tasub pilk heita veidi uudsemate ja põnevamate jookide suunas – kuidas kõlab näiteks mullijook, alkoholivaba siider või teeseenejook? Lihtsustamaks teie valikut, proovisime me Retseptisahtlis erisuguseid alkoholivabasid mullijooke ja mokteile ning toome teile kohe välja, mida millisel puhul eelistada.

Hiiumaa kihilise mahla Mullijook 

Esmalt proovisime Hiiumaa kihilise mahla Mullijooki rabarberi ja angervaksaga, mille maitses kerkivad esile eeskätt kodune ja suvine värske rabarber ja angervaks ning kerged jõhvikanoodid. Rabarber muudab maitse hapukaks, samas kui angervaks lisab joogile magusust.  Mahe ning mõnusalt peene mulliga jook on justkui vanaema poolt oma kodus kasvanud taimedest tehtud.

See parajalt värske ja vitamiinirikas jook on kooslus kolme erineva aastaaja maitsetest ning sobib seetõttu suurepäraselt jõulu või vana-aasta õhtul toidulauda. Selle maitsva Mullijoogi maitse meenutab meile kahtlemata ilusaid hetki möödunud aastast.

Vaata kus Mullijooke müüakse

alkoholivaba
Vaata ka teisi soovitusi: https://retseptisahtel.ee/varske-alkoholivaba-jook-sinu-joululauale/


.
Eelmine
Kadaka limonaadi sünnilugu
Järgmine
Limonaadi ajalugu

Vastused puuduvad

Email again: